Logo Background

Adrasan Portakal Bahçesi

 • Written by Adrasan 1 Comment1 Yorum Comments
  Last Updated: Temmuz 15, 2009

  Portakal bahçesi Antalya şehrinde Adrasan’da beldesinde portakal ağaçları arasında kurulmuş ağaç evlerden oluşan çok güzel bir aile işletmesidir.

  Portakal ağaçları ve rengarenk çiçekler arasında yer alan içleri geniş ve  tertemiz olan 13 adet bungalovumuzda  konaklama yapmaktan zevk duyacaksınız. Bungalovunuzun camından uzanıp portakal koparacak ve ferahlatıcı portakal ve çiçek kokularını duyarak balkonunda kitabınızı okuyacak, keyifle içeceğinizi yudumlayacaksınız.

  İster serin klimalı odanızda ister portakal ağaçları arasındaki köşklerde veya hamaklarda uzanarak huzur içinde doğayı dinleyerek gerçekten dinlenmek ne demek burada yaşayacaksınız.

  Sabahları doğal köy ürünlerimizle hazırlanmış kahvaltılarınızı yiyerek güne zinde başlayacaksınız.

  İşletmemiz denize 250mt mesafededir. Ağaçlar arasında 3-5 dakikalık keyifli bir yürüyüşle kendinizi temizliği ile meşhur Adrasan’ın masmavi denizinde bulacaksınız. Küçük yuvarlak çakıl taşları ve deniz kabuklarıyla bezenmiş göz alabildiğine uzun sahilde güneşlenip bunaldığınızda kendinizi denize atacaksınız.

  İsteyen müşterilerimiz Portakal Bahçesine ait ATICI teknesi ile Adrasan’ın birbirinden güzel koylarını keyifle gezebileceği tekne turlarına katılabilir. Sabahları yola çıkan teknemiz koylara uğrayarak yüzme molaları veriyor öğlen yemek ikram edildikten sonra akşama kadar diğer koylara da uğrayıp eğlenceli müzikler eşliğinde Adrasan çevresinin doğal güzelliklerini gözlerinizin önüne seriyor.

  Günün her saatinde buz gibi bir ayran yanında yörenin nefis gözlemesinden yiyebilir veya  taze sıkılmış portakal suyunuzu içebilirsiniz.

  Akşamlarını ise tadına doyamayacağınız ev yemeklerimizi yiyecek, keyifli sohbetler eşliğinde içkinizi veya kahvenizi yudumlayarak keyifli bir şekilde Adrasan’ı ve tatilinizi yaşayacak, yeni dostluklar edineceksiniz.

  Akşamlarını müzik ve dans eşliğinde daha hareketli zaman geçirmek isteyenler ise 15km mesafedeki Olympos’ta yer alan barlara gidebilirler. Daha çok gençlerin rağbet ettiği ortamlarda çok keyifli zamanlar yaşanıyor.

  Adrasan’da motor ve araba kiralama imkanları da mevcut. Kiraladığınız araba veya motorla Adrasan çevresinde bulunan Olympos, Phaselis, Çıralı gibi tarihi yerleride görebilirsiniz.

  Keyifli bir yorgunluk ile odanıza çekilip tertemiz çarşaflarla bezenmiş yatağınızda güzel rüyalarla süslenmiş huzurlu uykulara dalacaksınız.

  Doğa harikası Adrasan!a geldiğinizde Portakal bahçesinde kalmayı alışkanlık haline getirecek ve bizden biri olmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

  İddia ediyoruz Portakal bahçesini çok seveceksiniz…

  PORTAKAL BAHÇESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

  İlgili: Mehmet Atıcı

  Adres: Adrasan Beldesi Deniz Mahallesi Kumluca-Antalya

  Tel:  0 242 883 11 22       Gsm:0 532 276 97 50

  Ayrıntılı bilgi ve oda fiyatlarını öğrenmek için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

  info@portakalbahcesi.com    www.portakalbahcesi.com

 • Trackback: Tavsiye ettiğimiz Adrasan otelleri ve pansiyonları – Deepfishing.com Trackback
 • Leave a Comment